ПРЕС-РЕЛІЗ Міського управлінського освітнього online-марафону «Індивідуальна траєкторія кар`єрного зростання»

02.03.2017

ЗАПОРІЗЬКА МІСЬКАРАДА

ДЕПАРТАМЕНТ ОСВІТИ І НАУКИ

ПРЕС-РЕЛІЗ

22 лютого 2017 року о 14:00 відповідно до плану роботи департаменту освіти і науки на базі Запорізької гімназії №50 в межах міжсесійної роботи слухачів Міського проекту «Управлінська сотня кадрового резерву» відбувся Міський управлінський освітній online-марафон «Індивідуальна траєкторія кар`єрного зростання» за участю VIP-спікерів двох сесій проекту.

Організатори: департамент освіти і науки Запорізької міської ради, науково-методичний центр департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

Мета заходу: підвищення професійного рівня педагогічних працівників і підготовки їх до виконання функціональних обов'язків на керівних посадах у міській освітній системі.

Оnline-зустріч проходила в рамках реалізації міського проекту «Управлінська сотня кадрового резерву», який ініціювала пані Юлія Погребняк, директор департаменту освіти і науки Запорізької міської ради.

Під час Міського управлінського освітнього online-марафону «Індивідуальна траєкторія кар`єрного зростання» VIP-спікери двох сесій проекту розставляли тематичні акценти для слухачів міського проекту.

На зв`язок вийшла Оксана Сулима, старший науковий співробітник Інституту педагогічної освіти і освіти дорослих НАПН України (м. Київ), яка надала пропозиції з управлінського менеджменту та розставила акценти для слухачів проекту щодо визначення індивідуальної траєкторії кар`єрного зростання.

У Міському управлінському освітньому online-марафону «Індивідуальна траєкторія кар`єрного зростання» взяли більше 60 слухачів проекту.

Переглянути трансляцію Міського управлінського освітнього online-марафону «Індивідуальна траєкторія кар`єрного зростання» можна за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=oQZgQZhNOvQ.

Контактні особи:

Бараннікова Людмила Ярославівна, 066 407 19 84